Ta'na'na Nieuwsbrief #13

Geschreven door Stella Gryler

• 

Geplaatst op december 30 2020

Fijne vakantie!

Fijne feestdagen van ons allemaal hier bij Ta'na'na Silk! Het was een jaar als geen ander en we zijn zo dankbaar dat je ons hebt gevolgd. Blijf lezen voor een kort jaaroverzicht van ons team.

Vergeet niet te kijken wat er nieuw is op onze website!


6 maanden Ta'na'na-zijde

bruine en witte manden

Zes maanden geleden lanceerden we onze online markt ! De pandemie maakte het voor ons onmogelijk om naar beurzen in de VS te reizen, wat meestal onze belangrijkste bron van zaken is geweest. We hebben de persoonlijke contacten gemist, maar we hebben het meeste uit de druk gehaald om onze onderneming uit te breiden naar de wereld van online marketing.

witte bombyx tafelloper

We hebben het geluk dat we de hulp hebben gehad van een aantal geweldige vrijwilligers. Van prachtige fotografie en marketingadvies tot creatief productontwerp en nog veel meer, onze vrijwilligers hebben geholpen om Ta'na'na Silk succesvol te maken. Zonder hen had onze reis niet kunnen plaatsvinden, dus aan onze toegewijde vrijwilligers: BEDANKT!

raffia panelen

In de afgelopen zes maanden hebben we voor bijna $ 6.000 aan Wild Silk- en Raffia-producten verkocht. Dat lijkt misschien niet veel, maar al die dollars gaan naar ons team in Madagaskar . Op een plek waar het jaarlijkse gemiddelde inkomen ongeveer $ 140 is, maakt dat een enorm verschil ! En het is nog maar zes maanden geleden!


Een ontmoeting met COVID-19

SEPALIM-team draagt ​​maskers en neemt afstand

Vanaf het allereerste begin hebben we COVID-19 serieus genomen. Ons team was voorzichtig om maskers te dragen, voldoende afstand te nemen en regelmatig de handen te wassen. Helaas bereikte de pandemie, ondanks hun inspanningen, uiteindelijk ons ​​Malagassische team. Begin november beleefde het team een ​​uitbraak van COVID-19 , waarbij veel teamleden ziek werden.

foto van het team met een bordje dat bedankt zegt

Als reactie op deze crisis hebben we snel een noodfonds opgericht om de financiële steun voor het team te stroomlijnen. Dankzij uw vrijgevigheid hebben we al snel meer dan $ 6.000 opgehaald om rechtstreeks naar onze teamleden te gaan die worstelen met COVID. Zonder jou hadden we het niet gekund! Het is met grote dankbaarheid dat we kunnen melden dat het team succesvol is hersteld.


Ergens naar uitkijken

foto van team met kleurrijke raffia

Nu we het nieuwe jaar ingaan, hebben we veel om naar uit te kijken. We zullen onze online winkel en ons trouwe klantenbestand blijven uitbreiden. Ons team is hard aan het werk om prachtige producten speciaal voor jou te ontwikkelen en te maken. We blijven het leven van Malagassische families en de omgeving die hen omringt veranderen, door elk jaar meer inheemse leefgebieden te cultiveren. Net als iedereen hebben we goede hoop op een toekomst die vrij is van pandemieën en waarin we weer persoonlijk met elkaar in contact kunnen komen. Zoals altijd zijn we jullie enorm dankbaar! Het is door uw voortdurende steun, hetzij door onze producten te kopen , tijd of geld te doneren , of zelfs onze nieuwsbrieven te lezen en met ons in contact te komen op sociale media, dat we kunnen gedijen. Dus ga zo door in het nieuwe jaar! :)

Opmerkingen

0 Opmerkingen

Laat een reactie achter