Ta'na'na Nieuwsbrief #2

Geschreven door Stella Gryler

• 

Geplaatst op augustus 26 2020

COVID-19 & regenwoudbescherming, alles in één!

Hallo! We hopen dat het goed met je gaat en dat je geniet van de midzomerhitte. Lees in dit nummer meer over onze COVID-19-gezichtsmaskers en lees tot het einde voor een leuk weetje over de cocons die worden gebruikt om ons textiel te maken!

Een update uit Madagaskar

covid-19 wilde zijden gezichtsmaskers

Ons team in Madagaskar heeft de maskerproductie overgenomen! Na met ons in de VS gevestigde team te hebben gewerkt aan de ontwikkeling van een plan en patroon voor het met de hand maken van veilige, effectieve COVID-19-gezichtsmaskers, is ons Malagassische team klaar om onze Ta'na'na Silk online markt te bevoorraden. We ontvingen deze foto van onze SEPALIM -teamleider - zijn ze niet prachtig? Terwijl we wachten tot de eerste zending binnenkomt, hebben we nog enkele gezichtsmaskers op voorraad, handgemaakt door ons team in de VS - koop je eigen zolang ze meegaan!

Verkoop openen

Egyptische rode en natuurlijke ceranchia open tafelloper

Onze openingsverkoop is nog steeds bezig! Mis tot wel 50% korting niet op onze gehele voorraad, inclusief woonaccessoires, accessoires en kunstbenodigdheden. Onthoud dat u slechts tot 31 augustus de tijd heeft om te profiteren van deze uitverkoop!

Shop nu uitverkoop!

Hoogtepunt van het product: gezichtsmaskers van wilde zijde

rood wild zijden gezichtsmasker op model

Onze handgemaakte COVID-19-gezichtsmaskers zijn een prachtige keuze om je maskerselectie uit te breiden. Gemaakt met twee lagen katoen en één laag Ceranchia-zijde met een binnenzak voor een wegwerpfilter, voldoen onze maskers aan de richtlijnen van vooraanstaande gezondheidsfunctionarissen. Help uzelf en uw gemeenschap te beschermen en steun tegelijkertijd de inspanningen voor natuurbehoud en armoedebestrijding in Madagaskar! Koop de jouwe voor slechts $ 35 op onze website.

Ta'na'na Leuk weetje!

Elke cocon van de Ceranchia-zijderups heeft een binnen- en buitenlaag! De buitenste cocon wordt gebruikt voor "Ceranchia Open" textiel en de binnenste cocon wordt gebruikt voor "Ceranchia Dense" textiel.

afgebeeld, van links naar rechts: een hele, ongeverfde Ceranchia-cocon; gescheiden en geverfde binnenste en buitenste Ceranchia-cocons

hele, ongeverfde Ceranchia-cocon Gescheiden en geverfde binnen- en buitencocons van Ceranchia

Opmerkingen

0 Opmerkingen

Laat een reactie achter